דוד המלך חוזר. להקת אי שם בסינגל שני באווירת פולק-רוק חורפית. – גרסת "סנטנה" מתוך ספר התהילים של דוד המלך. שווה האזנה.

דוד המלך בגירסת הרוק. להקת הרוק היהודית חסידית "אי שם" עם הסולן הזמר והיוצר איתן הנה ממשיכים לעבוד במרץ על אלבום הביכורים שיהיה מורכב משירים פרי יצירתו של הנה, מתוכו יוצא הסינגל השני "הללוי-ה" – הפרק האחרון בספר התהילים של דוד , אשר מילותיו נעטפות במלודיה חורפית חמימה בסגנון פולק-רוק סטייל להקת "סנטנה". השיר שנולד באחד ממוצאי השבת שלפני כחמש שנים הולחן על-ידי סולן הלהקה הנה כשעל העיבוד וההפקה המוסיקלית שותפים כל חברי הלהקה.

 

לצד העבודה על האלבום, להקת אי שם החלה בסדרת מופעים אינטימיים ברחבי הארץ, שנגיף הקורונה עצר בעודה באיבה. המופע עבר טרנספורמציה, ועבר אל מסכי הזום.

להקת רוק חסידית

להקת אי שם היא להקת רוק המנגנת מוזיקת רוק שהם עצמם מייצרים בין היתר בסגנונות ג'אז וקאנטרי. ארבעת חברי הלהקה הם חוזרים בתשובה עם עבר עשיר בתחום המוסיקה והעולם הבוהמייני. את הלהקה מוביל הסולן איתן הנה שכם כותב ומלחין את הטקסטים ולצידו יונתן שטרן מייסד להקת זינגרלה.

 

להקת אי שם
להקת אי שם – תמונת יח"צ

להאזנה לקליפ של השיר דוד של להקת אי שם

דוד מלך ישראל

דוד היה ממשיך דרכו של שאול המלך ומייסד שושלת דוד בן ישי שהובילה את מלכות יהודה עד לחורבן הבית הראשון.דוד נחשב לאחד מגדולי האומה בשילוב מיוחד של מנהיג עם ישראל. אדם שהחל את דרכו כרועה צאן והפך למלך. עוד ידוע דוד כמשורר, סופר ונגן בחסד עליון.

בספר שמואל, מסופר כיצד הצליח דוד בנגינתו להסיר את הרוח הרעה ששרתה על שאול המלך. דוד הגיע מצויד בנבל איתו ניגן ומצא חן בעיני שאול כל כך. שזה האחרון הכניסו לביתו כנושא כלים.בֵּן לְיְִשַׁי בֵּית הַלַּחְמִי יֹדֵעַ נַגֵּן וְגִבֹּור חַיִל וְאִישׁ מִלְחָמָה וּנְבֹון דָּבָר וְאִישׁ תֹּאַר וַה' עִמֹּו".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *